About

UNIQUENESS. BISNESS Growth. JOY. Social Media + Plan & Design.

 


 Witam, Cześć i Hi,

KRÓTKO I NA TEMAT

Moja pasja i mój zawód to marketing online, co wiąże się z tym, że …

nawet kiedy nie chce myśle kategoriami contentu i html oraz pozycjonowaniem w social media. Nie przechodzę obok niesztampowych brandów obojętnie, tylko myśle, jak wykorzystac ich potenciał na rynku ni etylko polskim ale i zagranicznym. Zawsze lubiłam szary kolor, a że współgra z czarnym i żółtym tak też zostało.

Skończyłam Marketing Managment i od 7 lat zajmuje się marketingiem online tworząc spójne strategie marketingowe od unikalnego designu strony wraz z kontentem po ich implementację, pozycjonowanie i performance. Nie zostawiam samych sobie ciekawych produktów, po prostu pomagam im zaistnieć na zagranicznych rynkach.

 

{Ty + Ja = Big SUCCESS

 

Co ma znaczenie, to to, że jak nikomu innemu zależy mi na powodzeniu Twojego biznesu. Dlatego wspólnie przekładamy Twój plan biznesowy na działania online, zaczynając od zrozumienie Twoich celów biznesowych, opracowanie strategii wejścia na rynki polskie i zagraniczne oraz pełnego zaistnienia na nich. Wszystkie te czynności są wsparte przez wyjątkowy contentu i zdjęcia, budowę bazy klientów, excellent customer service oraz promocję w social media.

 

You ARE 2SMALL albo GIANT BIZNES. Oferujesz produkty lub usługi online. Chcesz zbudować stabilny biznes, który ma osobowość i się wyróżnia. Nie wierz, jak to osiągnąć, brak Ci planu, który możesz konsekwentnie realizować ?

A może ŻADEN Z NICH. Po prostu realizujesz swoje pasje i chcesz być widocznym online, by móc podzielić się tym, co czyni Cię  szczęśliwym z innymi ?

 


POTRZEBUJESZ CZEGOŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO STRONY? A DOKŁADNIE PEŁNEJ STRATEGII DLA TWOJEGO BIZNESU.

DOBRZE SIĘ SKŁADA. SIĘGNIJ PO FREE COPY PONIŻEJ

 

 

 


  JAK MOGĘ CI POMÓC – USŁUGI:

 

Szary prostokat 0D

Jeśli masz przygotowaną długofalową strategię rozwoju dla prowadzonego przez siebie biznesu,  zapewne jednym z jej punktów jest pozyskanie nowych klientów na zagranicznych rynkach

 

Zgodzę się z Tobą, że jest to jeden z trudniejszych kroków przed jakimi stoi Twój biznes, jednak korzyści jakie płyną z ekspansji Twojego brandu na inne rynki wynagradzą Ci w krótkim okresie  poniesione nakłady pracy. Nie tylko zyskujesz nowych klientów, a tym samym zwiększasz swój profit, ale również zdobywasz wiedzę o tym, co spotyka się z uznaniem klienta na zagranicznych rynkach. Pomaga Ci to w rozszerzeniu dotychczasowej oferty i dotarcie z właściwym produktem do targetowanej grupy klientów. 

 

Jeżeli Twój biznes spełnia poniższe kryteria, to z cała pewnością powinieneś spróbować swoich sił na zagranicznych rynkach:

 

oferujesz niesztampowe produkty wytwarzane na małą skalę

stawiasz w biznesie na jakość, a nie na ilość, zarówno jesli chodzi o jakość produktów , jak i customer service

pojęcie rynek niszowy nie jest Ci obce oraz czerpiesz satysfakcję z faktu, że to właśnie na nim operujesz

pojęcie rynek niszowy nie jest Ci obce oraz czerpiesz satysfakcję z faktu, że to właśnie na nim operujesz

potrafisz analizować potrzeby rynku i dostosowywać swoje produkty do unikalnych potrzeb klienta

 

O ile tylko brak wiedzy o tym jak dotrzeć ze swoim produktem na zagraniczne rynki jest powodem, który powstrzymuje Twoje działanie to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Ekspansję Twojej firmy na zagraniczne rynki możemy opracować wspólnie. Wystarczy, że przedstawisz mi z jakim produktem chcesz dotrzeć na wybrane przez siebie rynki, a ja pomogę Ci ocenić potenciał Twojego produktu oraz przygotuje dla Ciebie pełną strategię, jak i gdzie promować wybrany przez Ciebie produkt krok po kroku, aby osiągnąc sukces.

 

 

Szary prostakat 3 B

 

Czy masz przygotowany plan, jak i gdzie promować swój biznes, jak zbudować potężną listę mailingową oraz jak często się z nią komunikować by nie zniechęcić potencialnych klientów.

 

Zastanawiasz się, jakie social media wykorzystać do promocji swojego biznesu, gdyż na wszystkie nie masz czasu oraz w jaki sposób sprawić by rzeczywiście działały one na Twoją korzyść. Marketing nigdy nie był prostszy. Wystraczy być konsekwetnym w działaniu,  wybrać odpowiedni kanał kontaktu oraz komunikować się w sposób inny niż reszta. Jeżeli brak Ci pomysłu i czasu na efektywną komunikację zawsze możemy wypracowac ją wspólnie tworząc:

►plan przedstawiajacy dzień po dniu, jaki rodzaj contentu będzie promowany w danym kanale social media

►opracowanie zamieszczanych materiałów

►pełną automatyzację wysyłanych treści, nawet na miesiąc do przodu

►integrację kanałów social media ze stroną online

►dobór kampanii wpółgrajacych z celami biznesowymi oraz wynikających z analizy danych online

 

 

A analizy? Czy potrafisz korzystać z darmowych narzędzi, które mówią Ci, skąd przychodzą Twoi klienci, co ich fascynuje na Twojej stronie oraz co zniechęca. Te wszystkie narzędzia są w zasięgu ręki i to za darmo! Jeśli nie wiesz, jak czerpać z nich informację oraz jak stworzyć strategię marketingową, która może podwoić Twój zysk, po prostu skorzystaj z materiałów na stronie, a w razie szczegółowych pytań skontaktuj się ze mną.

 

Szary prostakat 1B 

Wszystkim moim klientom proponuje wykorzystanie najlepszego z dostępnych rozwiązań, a mianowicie  WordPress. Pozwala on sprawować Ci pełną kontrolę nad stroną internetową, blogiem oraz zamieszczanymi na nich newsach, image’ach oraz postach. Wszystkim możesz zarządzać sam wykorzystując przejrzysty i łatwy do nawigacji system backend. Żadna IT wiedza nie jest wymagana by sprawnie samemu, dokonywać zmian na stronie. I tak na przykład, aby dodać nowy post na blogu potrzebujesz 5 minut (nie licząc czasu przeznaczonego na jego napisanie, gdyż to może zająć caaałą wieczność), jeśli uwzględnisz nowy image albo film będą to dodatkowe 2 minuty. Myśle, że to dobry wynik.

 

Jestem zwolennikiem outsourcingu zarówno w przypadku małych, jak i średnich firm. Powierz innym zadania, w których są niezawodni, a samemu skup się na tym w czym jesteś najlepszy. By zrobić to w efektywny sposób i zarazem zachować kontrolę nad swoim biznesem, istotne jest by posiadać  wiedzę  na temat tego, co mam być zrobione, jakie mają być efekty tej pracy  oraz na ile można wycenić tę pracę. Bez tej wiedzy zawsze będziesz płacić więcej niż jest to wymagane oraz nie zawsze otrzymasz zamierzony rezultat.

 

WordPress daje Ci właśnie taką kontrolę nad Twoim biznesem.

 

Niezależnie czy zakładasz bloga i dodatkowe powiązane z nim strony, czy też zależy Ci na sklepie internetowym. Poniższe kroki pokażą Ci działania, o których powinieneś pamiętać. Jeśli, jakieś z nich będzie dla Ciebie przeszkodą w stworzeniu unikalnej strony, daj znać, a pokonamy ją razem.

 

► Domena i hosting (przekazanie zakupionego dostępu lub ewentualna pomoc przy wyborze i zakupie)

► Instalacja WordPress

► Wybór templat’u strony i jego dostosowanie do wcześniejszych oczekiwań

► Wybór i założenie podstawowych oraz dodatkowych pluginów

► Założenie SEO oraz trening video na temat optymalizacji wyników strony

► Instalacja Galerii zdjęć

► E-newsletter (wybór odpowiedniego dostawcy wraz z implementacją)

► Personalizacja stron z nawigacji

► Dobór kolorystyczny zdjęć i fontów do image brandu

► Integracja social media w celu promocji brandu oraz strategii marketingowej

► Instalacja opcji „ Membership section only ”

► Założenie sklepu internetowego

► Integracja systemu płatności i wysyłki

 

Jeśli uznasz, że w całości chcesz zlecić wykonanie tego zadania komuś innemu, wówczas na podstawie Twoich preferencji oraz celu biznesowego, który ma spełnić Twoja strona, wpólnie stworzymy wyjątkowy projekt.

 

Szary prostakat 2A

 

Jeżeli spędzasz kolejny dzień na pisaniu contentu opisując kim jesteś oraz czym wyróżnia się Twój biznes, a także jak pomagasz klientom i końca tych prac nie widać (lub co gorsza kartka ciągle jest pusta) zawsze możesz liczyć na zastrzyk twórczej inspiracji.

 

Zdarza się, że kolory, które dobraliśmy, jako kluczowe na naszej stronie nie współgrają ze sobą, a zdjęcia (ich kolor lub treść nie oddają tego, jak byśmy chceli być postrzegani przez naszych klientów). Czujesz, że dotyczy to Twojej strony? Daj znać, a razem zajmiemy się profesjonalnym wygladem Twojej strony – lubię widzieć WOW moment na twarzy klientów.

                                                                      Po prostu skontaktuj się ze mną.

 


Jestem super 2

CZY JEST JESZCZE COŚ CZEGO O MNIE NIE WIESZ ?

 

SUBSCRIBE

Jest za free. W przeciwieństwie do ostatniej wypitej kawy

► FREE SOCIAL MEDIA MARKETING, KROK PO KROKU, TO-DO LIST WYSYŁANA NA TWOJĄ SKRZYNKĘ W KAŻDĄ ŚRODĘ