Jak wykorzystać Twitter, by promować swój biznes

Jesteś małą firmą, która każdego dnia musi przypominać o sobie swoim klientom i promować swoje usługi. Zastanawiasz się, jak to zrobić w sposób nie narzucający się potencialnemu klientowi.

Zapewne widziałeś już cytaty, które mogą być propagowane na Twoje stronie i automatycznie pojawiać się na Twitterze. Zastanów się teraz nad skalą. Co drugi odwiedzający Twoją stronę klika na Twittuj. W ten sposób informacja o Twoim nowym produkcie, idzie do wszytskich osób obserwujących Twojego czytelnika na Twitterze. W jak olbrzymi sposób zwieksza się grupa zasięgu osób, które zaczynają się dowiadywać o Tobie i Twojej firmie.

ASTRONOMICZNY.

Wydaje Ci się, że wykreowanie cytatów, mott i haseł, które mogą pójść w świat za jednym cudownym kliknieciem jest pracochłonne i drogie.

Na szczęście nie. Wystarczy, że wpiszesz cytat, który chcesz , aby był twittowany przez Twoich czytelników, skopiujesz kod cytatu i wkleisz go na swojej stronie / blogu i zrobione. Aby wykreować kod używam strony http://clicktotweet.com. Jest ona prosta w obsłudze i nie są na niej pobierane opłaty za generowanie cytatów.

Gwarantujący powodzenie cytat do Twittowania jest:

– krótki

– zaskakujący

– nawiązujący do artykułu na blogu, jeśli jest w nim umieszczony

– wiarygodny,bazujący na liczbach (jeśli je posiadasz)

Tweet: Click to edit Tweet: Nie musisz mówić dużo – wystarczy, że mówisz rzeczy właściwe. To wyobrażnia ma wypełnić białe luki.

 

Gdzie najlepiej umieścić cytat:

Na to nie ma reguły. Jeśli się masz wątpliwości, czy to będzie w środku tekstu, czy też może powinno być na końcu, wówczas możesz użyć obu miejsc w tekście.

Miłego kreowania cytatów i szerokiego Twittowania.

Masz pytanie, pozwól sobie pomóc? Zamieść je w komentarzu. 

Leave a Reply