Prowadzisz biznes online? Jak sprawić by ludzie Ci zaufali poprzez odpowiednie images.

# 4 Triki, które możesz użyć online od zaraz !

Metody o których piszę zostały potwierdzone naukowo i nic nie stoi na przeszkodzie aby włączyć je dziś do biznesu online.

Erin Newman z Uniwersytetu Victoria w Wellington udowodniła, iż informację podane wraz ze zdjęciem pozytywnie wpływają na wiarygodność przekazu, jaki jest wraz z nim zamieszczony. I tak na przykład, zdjęcie nieznanej odbiorcy „gwiazdy” filmu , kina etc. pokazanej wraz ze zdjęciem, zwiększa wiarygodność informacji podawanej wraz ze zdjęciem. Tak samo dzieje się, dla innych umieszczanych obrazów, nie tylko postaci ludzkich. W tym przypadku badano rzetelność stwierdzenia takiego jak: Żyrafy są jedynymi ssakami, które nie potrafią skakać.

Jak powyższe spostrzeżenia można przełożyć na wiarygodność własnego biznesu online?

# 1 Twoje zdjęcie zamieszczone na stronie, gdzie oferujesz swoje produkty i usługi zwiększy wiarygodność Twojego biznesu.

# 2 Jeśli na stronie prezentujesz rekomendację obecnych klientów na temat swoich produktów i usług, które mają zachęcić potencialnych klientów do zakupu, zamieść wraz z rekomendacjami zdjęcie osoby, która ich udziela. W ten sposób zwiększasz ich wiarygodność.

# 3 Kiedy oferujesz coś klientom za darmo w ramach pozostawionego adresu email, może to być raport, przewodnik, rozdział książki, kurs online, zamieść zdjęcie oferowanego produktu. Sprawi to, iż opt-in rate dla zbieranych adresów email wzrośnie.

# 4 Dla oferowanych produktów w ofercie zawsze zamieszczaj zdjęcie rzeczy, którą sprzedajesz. Sam opis nie wystarcza. Klienci chcą mieć namacalnie potwierdzenie tego , co od Ciebie otrzymają. To samo tyczy się sytuacji, kiedy oferujesz usługi. Może to być zdjęcie wykonanych prac, szkiców, raportów, zestawień , etc.

To właśnie zdjęcia z kolorowych magazynów próbują nam wmówić, że coś się dzieje w świecie celebrytów, nawet jak nie ma do tego podstaw. Ile razy słyszeliśmy już, że Jennifer Aniston spodziewa się dziecka, od czasu rozstania z Bradem Pittem.

Wystarczyły nam zdjęcia Jennifer w lużniejszej bluzce i odpowiedni podpis: Jenn finally pregnant. I już był news oraz nasze przekonanie, że to musi być prawda.

Jeśli magazyny wiedzą jak wykorzystać zdjęcia, aby zwiększyć sprzedaż, dlaczego Ty tego nie zrobisz dla zwiększenia generowanego profitu przez Twój biznes.

Jak napisać chwytliwy tutuł postu, który będzie się świetnie komponował z zamieszczonym artykułem zobacz tutaj.

Pora wykorzystać triki znane już od dawna innym!

Leave a Reply