To Do Lista

Chcesz zwiększyć sprzedaż oraz wzmocnić rozpoznawalność swojego brandu, a także stworzyć wyjątkową komunikację  z dotychczasowymi klientami. Wiesz, że możesz to osiągnąć budując silną pozycję online oraz w social media opartą na unikalne strategii marketingowej dostosowanej do Twoich celów biznesowych.

Brak Ci jednak praktycznej wiedzy, jak osiągnąć zamierzone cele w jak najkrótszym czasie z najwyższą korzyścią dla Twojej firmy, unikając nieefektywnego poruszania się po social media nie generującego rezultatów.

Dlatego, w każdą środę będę przesyłała na Twoją skrzynkę mailową TO DO LIST, w której krok po kroku, otrzymasz informację, w jaki sposób budować swoją pozycję online oraz w social media, a także, jak zautomatyzować cały proces związany z kanałem online.


► FREE SOCIAL MEDIA MARKETING KROK PO KROKU, TO-DO LISTA, WYSYŁANA NA TWOJĄ SKRZYNKĘ W KAŻDĄ ŚRODĘ.

 

 

 

To od Ciebie będzie zależało, czy każdą ze wskazówek wdrożysz od razu, czy też zabukujesz czas w swoim kalendarzu, by wprowdzić sugerowane zmiany z całego miesiąca.

Jako członek Online MediaLab, będziesz również otrzymywać jako pierwszy informacje o wszytskich odbywających się bezpłatnych webinariach online.

Traktuj stronę Online MediaLab na Facebook'u oraz Twitter i Google+, jako platformę, gdzie promujesz swój biznes, zadajesz pytania, dzielisz się spostrzeżeniami oraz swoimi osiagnięciami. Razem możemy zbudować naprawdę AWSOME SOCIAL MEDIA COMMUNITY.

 

SHARING IS CARING DLATEGO DZIEL SIĘ WIEDZĄ

 https://www.facebook.com/AgnieszkaGrodzkaOnlineMedialab

 https://twitter.com/gnieszkagrodzka

https://plus.google.com/u/0/111033905442964826486/about